Kolizja drogowa, brak uprawnień i narkotyki

Nie zatrzymanie się do kontroli pomimo wyraźnie wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez policjantów Ogniwa Patrolowo -Interwencyjnego na węźle Bralin – drogi S8. Do zdarzenia doszło po godzinie 3 nad ranem, 27 lipca br.

 

27 lipca po godzinie 3 nad ranem Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 27 – letniego mieszkańca Mroczenia, który pomimo wyraźnie wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się do kontroli drogowej, następnie w wyniku ucieczki nie zachował należytych środków ostrożności i doprowadził do kolizji drogowej wjeżdżając w barierki oddzielające pasy jezdni. Mieszkaniec Mroczenia został bardzo szybko zatrzymany przez naszych funkcjonariuszy.

Jak się okazało podczas wykonywania dalszych czynności służbowych, 27 – latek kierował samochodem nie posiadając do tego uprawnień. W wyniku przeszukania ujawniono przy mężczyźnie środki zabronione w postaci zielonego suszu oraz białego proszku. W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy, została pobrana od niego krew do badań.

27 – latek został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i w najbliższym czasie zostaną mu postawione odpowiednie zarzuty. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

KPP Kępno

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.