Obchody Święta Policji w wieruszowskiej komendzie Policji

24 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa, tegoroczne święto było obchodzone skromniej niż w latach ubiegłych.

Była to jednak okazja aby awansować policjantów na wyższe stopnie, a także podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie.

Obchody Święta Policji w Wieruszowie zorganizowano w piątek 24 lipca 2020 r. o godzinie 13:00 w auli Komendy Powiatowej Policji. Ze względu na panującą pandemię, w uroczystej zbiórce udział wzięli tylko mianowani na wyższe stopnie policyjne policjanci, na czele z kierownictwem jednostki. Komendant Powiatowy Policji w Wieruszowie, insp. Grzegorz Dzierzkowski podziękował funkcjonariuszom za pełnienie służby w tak trudnym okresie pandemii.

Podziękowania wybrzmiały również dla pracowników cywilnych za rzetelne wykonywanie swojej pracy. Podczas uroczystości Szef wieruszowskiej komendy Policji wręczył podległym funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku z okazji Święta Policji, 21 policjantów wieruszowskiej jednostki zostało mianowanych na wyższy stopień policyjny. Uroczysta zbiórka zakończyła się złożeniem meldunku Komendantowi Dzierzkowskiemu przez komisarza Macieja Dusia.

Asp.sztab. Damian Pawlak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments