Odpowie za kradzież rynien

11 sierpnia 2020 roku przed północą dokonano kradzieży miedzianych elementów rynny spustowej na szkodę Starostwa Powiatowego w Kępnie.

 

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży rynien z jednego z budynków należących do Starostwa Powiatowego. Policjanci, przeglądając monitoring z miejsca zdarzenia, bardzo szybko ustalili dobrze znanego kępińskiej policji sprawcę tego czynu. Dzięki intensywnej i bardzo szybkiej pracy naszych policjantów niemal natychmiast udało się zatrzymać sprawcę tego procederu, okazał się nim być, 26 – letni mieszkaniec gminy Dziadowa Kłoda.

Nasi funkcjonariusze odzyskali, również skradzione mienie, które wróciło do prawowitego właściciela. Podczas wykonywania czynności służbowych przez policjantów Wydziału Kryminalnego ustalono, iż mężczyzna jest sprawcą kradzieży pieniędzy ze skrzynki przy Kaplicy Cmentarnej w Kępnie, kradzież ta miała miejsce w sierpniu 2019 roku. Złodziejowi zostaną postawione odpowiednie zarzuty, za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments