Warto być Polakiem

7 sierpnia delegacja członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwość Powiatu Wieruszowskiego uczestniczyła w wspólnym świętowaniu wygranej Prezydenta RP  Andrzej Dudy.

 

Mając na uwadze zakończenie sukcesem kampanii wyborczej oraz wybór i zaprzysiężenie Pana Andrzeja Dudę na Prezydenta RP na drugą kadencję ,,pisowcy,, z okręgu 11 Sieradz zorganizowali spotkanie z osobami, które pracowały przy kampaniach wyborczych i\oraz cieszących się z wygranych wyborów. Z wiadomych względów w spotkaniu uczestniczyło po kilka osób z powiatów  okręgu wyborczego sieradzkiego. Spotkanie odbyło się w leśniczówce  Józefów – Wiktorów k. Rossoszycy. Wspaniała atmosfera, ognisko, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Organizatorom pięknie DZIĘKUJEMY. Było fantastycznie, co utrwaliliśmy na pamiątkowych fotografiach.

Pana Prezydenta RP dr Andrzeja Dudę serdecznie pozdrawiamy, GRATULUJEMY wygranej, dziękujemy za dobrą kampanię, która zakończyła się sukcesem i życzymy zdrowia, dużo siły oraz wytrwałości w służbie dla Ojczyzny.

Dziękujemy strukturom Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Wieruszowskiego za pracę w kampanii na czele z koordynatorem wyborów prezydenckich Panią Iwoną Chadryś, radną Rady Powiatu Wieruszowskiego.

foto;Video Mirków 1-5, ITP i powiatowy.pl

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.