Classic Spot 2020 – Wehikuł czasu

W najbliższą niedzielę w Wieruszowie odbędzie się impreza dla wszystkich fanów motoryzacji choć nie tylko! Niestety, w tym roku w nieco odmienionej formule, ale jednak wystartuje Classic Spot 2020!

Jak informują organizatorzy, wydarzenie miało się nie odbyć ze względu na aktualnie panującą pandemię. Mimo niesprzyjającej sytuacji, pomysłodawcy Classic Spot wraz z Wieruszowskim Domem Kultury połączyli siły, aby całkowicie nie porzucić eventu. Impreza odbędzie się w mniejszej skali i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa

Całość rozpocznie się 6 września o godz. 12:00 na wieruszowskim rynku. Ilość miejsc jest ograniczona, co będzie miało znaczenie przy wpuszczaniu pojazdów na teren spotu. Pierwszeństwo otrzymają samochody z lat 80-tych i starsze. Mile widziane będą również jednoślady.

Oferta skierowana jest do stałych grup jak i do pojedynczych kolekcjonerów z ciekawymi pojazdami. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: mega-spot@o2.pl
Na ich podstawie organizatorzy planują ułożyć auta na terenie rynku.

Na wszystkich odwiedzających czekać będą stoisko z gadżetami motoryzacyjnymi, stoisko z gadżetami dla dzieci i stoiska gastronomiczne. Zaplanowano konkurs wokalny z przebojami lat 80-tych i wystawę rowerów oraz motocykli. Wieczorem, na zakończenie dnia przygotowano seans kina plenerowego.

Ze względu na epidemię COVID-19 organizatorzy rekomendują zachowanie zasad bezpieczeństwa, utrzymywanie odległości 1,5 m lub używanie masek.

Organizatorzy proszą o nieparkowanie cywilnych pojazdów przed i w dniu imprezy

Kontakt w sprawie wystawienia pojazdów: 609658166

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments