Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu (formuła low kick)

349 seniorów i juniorów z 92 klubów z całego kraju uczestniczyło w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low kick w Starachowicach które odbyły się w dniach 18.09 do 20.09. Zawody w Starachowicach otworzyli Prezes Polski Związek Kickboxingu Piotr Siegoczyński oraz Starosta Starachowicki Piotr Babicki. Gości przywitał organizator Marek Jasiński (Dragon Starachowice).

Wśród zawodników tak dużej imprezy sportowej nie zabrakło zawodników KS Husaria Wieruszów, reprezentowali nas Marta Gabas (junior starszy do 65kg) oraz Igor Suszkowski (junior młodszy do 81 kg) w narożniku naszych fighterów stanął trener Wojciech Pisula. Dla Igora był to debiut na macie ringu. Podczas walki eliminacyjnej Igor w pełni kontrolował dwie pierwsze rundy zdobywając przewagę punktową, niestety w 3 rundzie zabrakło doświadczenia zawodnik nasz „zatrzymał się” i w efekcie końcowym przegrał przez wskazanie sędziów 2:1.

Marta jako „stary bywalec” turniejów sportów walki podeszła do swoich walk bez kompleksów, pokonując swoje przeciwniczki z ogromna przewagą. Przywozimy złoto z Mistrzostw Polski PZKB oraz bagaż doświadczeń i głód dalszych walk .Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji wyjazdu firmie Wędlinka.

Zrealizowano w ramach projektu Miasta i Gminy Wieruszów
„ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES PIERWSZE CO MUSISZ ZROBIĆ TO ZAKOCHAĆ SIĘ W CIĘŻKIEJ PRACY”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.