Mobilność stabilność oraz wzorce sportowe

W dniach 29-30.08.2020 w Centrum Szkoleń Sportowych we Wrocławiu odbyło się szkolenie z zakresu „Mobilność stabilność oraz wzorce sportowe”. W szkoleniu wzięła udział instruktorka KS Husaria z sekcji Taebo Fitness Agnieszka Domagała.

Kadra trenerska naszego klubu systematycznie podnosi swoje kwalifikację po to aby trenujący w naszym klubie mogli korzystać z najnowszych i sprawdzonych trendów w metodyce treningu. Zapraszamy przyjdźcie i sprawdźcie jak dobrze jest trenować w Husarii „satysfakcja gwarantowana”. 😊

Zrealizowano w ramach projektu Miasta i Gminy Wieruszów
„ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES PIERWSZE CO MUSISZ ZROBIĆ TO ZAKOCHAĆ SIĘ W CIĘŻKIEJ PRACY”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.