[Rychtal] Stypendia za wysokie wyniki w nauce

W ostatnim dniu wakacji w Świetlicy Środowiskowej w Rychtalu miało miejsce wręczenie pierwszych w historii gminy Rychtal stypendiów Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W tym roku stypendium otrzymało 19 uczniów ze szkół podstawowych.

Na uroczystość przybyli stypendyści z rodzicami, Przewodniczącą Rady Gminy oraz Dyrektorzy szkół. Cała uroczystość była powodem do dumy nie tylko dla dzieci i ich rodziców ale także dla pedagogów i społeczności samorządowej z Wójtem Gminy na czele. Wszystkim stypendystom życzymy wszelkiej pomyślności, jeszcze lepszych wyników, a Rodzicom zadowolenia ze swoich pociech. Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów będą mobilizacją do osiągnięcia sukcesu rówieśników.

Niecodzienne spotkanie było także doskonałą okazją do wręczenia „aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego” pani Darii Maciej nauczycielce Przedszkola Samorządowego w Rychtalu oraz pani Mireli Haglauer-Musiała nauczycielce Szkoły Podstawowej w Drożkach. Dokument ten jest potwierdzeniem zgłębienia wiedzy i poszerzenia umiejętności zawodowych przez nauczyciela. Serdecznie gratulujemy uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rychtal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments