Zostań policjantem w „doborowy czwartek”

Już w najbliższy czwartek policjanci zapraszają do wieruszowskiej komendy Policji. Zainteresowani będą mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do służby.

Już w najbliższy czwartek wieruszowscy policjanci po raz kolejny zapraszają osoby zainteresowane służbą w Policji do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie w ramach tzw. „DOBOROWYCH CZWARTKÓW”. Tego dnia w godzinach 14:00 – 16:00, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w Policji.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach, będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby, które tego dnia przyjdą do komendy, uzyskają informacje o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji, oraz będą miały możliwość złożenia dokumentów, niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Uwaga!!!

W Wieruszowie dyżury odbywają się w KAŻDY PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA w godz. 14:00 – 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie przy ulicy Kuźnickiej 28A. Tel. 47 84 56 201.

Szczegółowe informacje dotyczące kryteriów przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji można również uzyskać pod adresem:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments