Burmistrz Kępna przekazał nagrody i wyróżnienia dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Kępno przekazał nagrody i wyróżnienia dla dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.
Z uwagi na obowiązujące ograniczenia nie mogła odbyć się tradycyjna uroczystość, podczas której laureaci odebraliby gratulacje i nagrody osobiście.
W 2020 r. Nagrodą Burmistrza zostali wyróżnieni:
– na wniosek dyrektorów:
Pani Iwona Powaga – Przedszkole Samorządowe nr 5 w Kępnie,
Pani Renata Baranowska – SP im. ks. Z. Peszkowskiego w Krążkowach,
Pani Anna Ciesielska – SP im. ks. Z. Peszkowskiego w Krążkowach,
Pani Alina Kuźnik-Kuch – SP im. J. Kusocińskiego w Hanulinie,
Pani Alicja Swiątek – SP w Świbie,
Pani Grażyna Dyla -SP w Olszowej.

Ponadto korzystając ze swoich uprawnień, Burmistrz z własnej inicjatywy wyróżnił:
Panią Joannę Sołtysiak – SP nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Kępnie
Panią Ilonę Pelc – SP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
Panią Dorotę Szczepaniak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kępnie
Panią Monikę Przybył – Szkołą Podstawowa nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pana Dominika Makoscha – SP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
Panią Anna Krawczyk – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Myjomicach
Panią Iwonę Kołodziejczak – Przedszkole Samorządowe w Mikorzynie
Panią Barbarę Stryjakiewicz – Przedszkole Samorządowe nr 5 w Kępnie
Panią Romanę Muszyńską – SP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
Pana Bogumiła Stempina – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie.

Jednocześnie w związku z odejściem na emeryturę Burmistrz złożył serdeczne podziękowania za pełne zaangażowanie w pracę przechodzącym na emeryturę 2020 r.:
Pani Mirosława Woźniak – SP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
Pani Jolanta Polańska-Zimoch – SP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
Pani Lucyna Bacik-Szyszka – SP nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pani Teresa Markiewicz – SP nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pani Elżbieta Kozioł – SP nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pani Elżbieta Kozica – SP nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pan Stanisław Krzymiński – SP nr 3 im. Przemysła II w Kępnie
Pani Anna Nikodem – Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II w Mikorzynie
Pani Grażyna Chrząstowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie
Pani Iwona Dębska – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Myjomicach
Pani Maria Przybylska – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Myjomicach
Pani Alicja Semba -Szkoła Podstawowa w Świbie
Pan Czesław Semba – Szkoła Podstawowa w Świbie
Pani Maria Wojciechowska – Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie
Pani Jadwiga Klimecka – Przedszkole Samorządowe nr 5 w Kępnie
Pani Regina Szymoniak – Przedszkole Samorządowe w Hanulinie
Pan Roch Mączka – Przedszkole Samorządowe w Hanulinie.

 

 

 

Dzień dobry w Kępnie
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.