Piłkarski weekend w regionie

Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!

 

W powiecie kępińskim zagrają:

IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska – Kolejka 13 – 17-18 października

  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Kępno, 17 października, 15:00

V liga Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska III – Kolejka 12 – 17-18 października

  • GKS Rychtal – MKS Dąbie, 18 października, 15:00
  • Zjednoczeni Rychwał – Orzeł Mroczeń, 17 października, 15:30

Klasa okręgowa Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska VI – Kolejka 11 – 17-18 października

Pauza: GKS Grębanin.

  • Pelikan Grabów nad Prosną – Strażak Słupia, 17 października, 15:00
  • Ogniwo Łąkociny – Zawisza Łęka Opatowska, 18 października, 11:00

Klasa A Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 10 – 17-18 października

  • Błękitni Chruszczyny – KS Hanulin, 18 października, 11:00
  • Victoria Laski – Lilia Mikstat, 18 października, 15:00
  • Tarchalanka Tarchały Wielkie – LKS Jankowy, 17 października, 15:00
  • Sokół BralinLZS Trzcinica, 18 października, 15:00
  • Pogoń Trębaczów – Masovia Kraszewice, 18 października, 11:00
  • Płomień Opatów – OKS Ostrów Wielkopolski, 18 października, 11:00

Klasa B Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska VIII – Kolejka 10 – 17-18 października

  • LZS Mikorzyn – Błysk Daniszyn, 18 października, 14:00
  • Zryw Kierzno – Czarni Wierzbno, 18 października, 16:00
  • Sulimirczyk Sulmierzyce – LZS Ostrówiec, 18 października, 11:00

W powiecie wieruszowskim zagrają:

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Sieradz Kolejka 12 – 17-18 października

  • Prosna Wieruszów – Tęcza Brodnia, 17 października, 15:00

Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz I – Kolejka 10 – 17-18 października

  • GKS Goszczanów – Jaga Lututów, 18 października, 15:00
  • KS Osiek – GLKS Biała, 18 października, 15:00
  • LZS Pyszków – Prosna Wyszanów, 18 października, 15:00

Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 11 – 17-18 października

  • Zawisza Pajęczno – GKS Czastary, 18 października, 15:00

Klasa B 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 10 – 17-18 października

  • Start Świątkowice – KS Czarnożyły, 18 października, 15:00
  • Centra Walichnowy – LZS Pątnów, 18 października, 15:00

red.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.