Dalsze prace przy budowie pasywnego budynku

Trwają prace przy realizacji projektu pn. „Budowa pasywnego budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie i Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Wieruszowie”.

W ostatnim czasie wykonanymi pracami przy budynku było zamontowanie wszystkich okien i drzwi, wykonanie posadzki w pomieszczeniach szkoły, jak również tynków w pomieszczeniach poradni.

Obecnie trwa wykonywanie instalacji wentylacji, klimatyzacji i ciepła technologicznego. Rozpoczęto także realizację tynków na 2. piętrze budynku.

W najbliższym czasie planowanymi pracami przy budowie pasywnego budynku są: wykonanie tynków w poziomie 1. piętra i parteru szkoły oraz posadzek w poradni. Kolejne prace będą również związane z instalacją wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego.

Projekt pod nazwą „Budowa pasywnego budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie i Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Wieruszowie” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś.PRIORYTETOWA IV GOSPODARKA NISKOEMISYJNA, DZIAŁANIE IV.3 OCHRONA POWIETRZA, PODDZIAŁANIE IV.3.2 OCHRONA POWIETRZA.

powiatwieruszowski.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments