Gdyby nie ta jazda rowerem po przejściu dla pieszych

Poszukiwany 50 – latek z Kępna najbliższe pół roku spędzi za kratkami. Mężczyzna został zatrzymany przez Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

2 grudnia br. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, w ramach prowadzonych działań NURD – „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego” patrolując ulice naszego miasta przed godziną 16 na ulicy Wieluńskiej zauważyli mieszkańca Kępna, który dopuścił się popełnienia wykroczenia przejeżdżając wzdłuż przejścia dla pieszych rowerem, widząc stojący na światłach oznakowany radiowóz policji, mężczyzna nic sobie nie robiąc z obowiązujących przepisów ruchu drogowego postanawia przejechać w taki sam sposób po kolejnym przejściu dla pieszych.

Policjanci natychmiast zareagowali i zatrzymali mężczyznę do kontroli. W toku wykonywania czynności służbowych okazało się, że 50 – latek z Kępna jest poszukiwany celem doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego do odbycia kary pozbawienia wolności na najbliższe 6 miesięcy za popełnione wcześniej przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych i po wykonaniu czynności został on osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Następnie zostanie on przewieziony do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments