Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie zakończył remont sali widowiskowej

Miło nam poinformować, że w dniu 30 listopada 2020 r. zakończyliśmy realizację zadania z projektu pn. „Remont i modernizacja sali widowiskowej”.

 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie napisał w listopadzie ubiegłego roku wniosek do programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Infrastruktura domów kultury”, który został rozpatrzony pozytywnie. Od 1 czerwca 2020 roku rozpoczęliśmy realizację projektu.

Celem programu jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury w zakresie edukacji kulturalnej i animacji kultury poprzez modernizację i rozbudowę ich infrastruktury. MOK otrzymał na to zadanie dofinansowanie w wysokości 215.000,00 zł. Całkowity koszt realizacji projektu wyniósł 275.000,00 zł.

W ramach zadania zostały wykonane prace remontowe sali i sceny, zamontowane rolety zewnętrzne, klimatyzacja, okotarowanie sceny oraz zakupione zostało nowe nagłośnienie wraz z oświetleniem scenicznym. Mamy nadzieję, że poprawa stanu infrastruktury kultury wpłynie na zwiększenie dostępu do oferty kulturalnej oraz podniesie jej atrakcyjność a wdrażając nowe technologie wzmocni działalność o charakterze ponadregionalnym.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments