Policjanci z Kępna zabezpieczyli łącznie prawie 800 gram amfetaminy

Policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie w ostatnich swoich działaniach zabezpieczyli znaczną część narkotyków, która mogła być rozprowadzona na terenie naszego powiatu.

 

Policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie w ostatnich dniach prowadzili działania na terenie naszego powiatu dotyczące dystrybucji środków odurzających oraz substancji psychotropowych. W wyniku prowadzonych działań nasi funkcjonariusze zatrzymali 29 – letniego oraz 27 – letnią mieszkankę gminy Perzów, którzy w swoim miejscu zamieszkania posiadali ponad 700 gram amfetaminy.

Podczas wykonywania dalszych czynności służbowych nasi kryminalni zatrzymali 24 -latka z Oleśnicy, który również brał udział w dystrybucji narkotyków. Działania naszych policjantów podczas wykonywania dalszych czynności służbowych doprowadziły do zatrzymania jeszcze 31 – letniego mieszkańca Grabowa Nad Prosną. Dochodzenie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratora prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Prokurator Rejonowy w stosunku do 29 latka z gminy Perzów oraz 24 – latka z Oleśnicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 – miesięcznego aresztu. Policja w tej sprawie nie wyklucza dalszych zatrzymań.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments