Warsztaty 60+ w gminie Lututów

Od stycznia 2021 r. Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie rozpoczyna realizacje projektu „TWÓRCZE 60 +”. Projekt jest dofinansowany w kwocie 15000 zł przez Fundację BGK w ramach konkursu „ GENERACKA 6.0”.

Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i technologicznemu osób w wieku 60+, poprzez inicjatywy w obszarze społecznym i technologicznym, mające na celu poszerzanie ich wiedzy oraz rozwijanie ich umiejętności w różnych dziedzinach życia. Dodatkowym celem jest poprawa sprawności ruchowej i ogólnej kondycji fizycznej seniorów dzięki zajęciom sportowym, Nordic Walking oraz rozwój zainteresowań kulturalnych poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń skierowanych do osób z tej grupy wiekowej.

MOK w Lututowie będzie w ramach projektu organizował wiele warsztatów z różnych dziedzin (m.in. wikliniarskie, florystyczne, malarstwo, fitness itd.) jak również spotkania ze specjalistami, np. dietetykiem, psychologiem czy kosmetyczką. Dodatkowo przewidujemy wyjazdy na basen, spotkania z poezją oraz wyjazd-niespodziankę dla wszystkich uczestników projektu. Już niedługo zostanie ogłoszony harmonogram warsztatów.

Jeśli mieszkasz w Gminie Lututów i jesteś w wieku 60+ serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Zapisy do dnia 22 stycznia 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Lututowie oraz po nr tel. 438714103, 438714171.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments