Województwo nabierze kolorów

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza mieszkańców regionu do udziału w dwóch konkursach: na ,,Kolorowy balkon” oraz „Ogrody i ogródki województwa łódzkiego”. Oba powinny przyczynić się do tego, że województwo łódzkie rozkwitnie i nabierze kolorów.
Mieszkańcy województwa, którzy chcą pochwalić się swoim ogrodem czy działką mają do wyboru konkurs ,,Ogrody i ogródki województwa łódzkiego” w kategoriach: Ładne kwiatki, czyli Ogród kwiatowy, Królowa ula, czyli Ogród jako oaza dla pszczół i pszczołowatych, Niezłe ziółko, czyli Ogród ziołowo-warzywny, Sielski-anielski, czyli Ogród z tradycyjnymi odmianami drzew, krzewów i krzewinek owocowych.

W obu konkursach mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy województwa łódzkiego. Uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia do konkursu w jednej kategorii tematycznej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: https://lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/wojew%C3%B3dztwo-nabierze-kolor%C3%B3w?fbclid=IwAR0NX1_mbK9dhx7CqswF-RJuXWHDAwDLrbxOeiZt12fKl6WsUVsB-N4rers

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments