Zatrzymany z narkotykami

Przed godziną 4 nad ranem 20 czerwca Policjanci Posterunku Policji w Trzcinicy zatrzymali 25 – latka, który kierował samochodem osobowym znajdując się pod działaniem środków odurzających.

Policjanci Posterunku Policji w Trzcinicy na ulicy Wrocławskiej w Baranowie przed godziną 4 nad ranem 20 czerwca zatrzymali do kontroli pojazd marki Seat, którym kierował 25 – letni mieszkaniec gminy Praszka. Podczas kontroli nasi funkcjonariusze zauważyli nerwowe zachowanie kierującego co wzbudziło u nich podejrzenie, że kierujący może posiadać przy sobie środki odurzające lub być pod ich działaniem.

Jak się okazało podczas wykonywania dalszych czynności służbowych, nasi policjanci nie pomylili się, mężczyzna został poddany badaniu śliny testerem narkotykowym i okazało się, że 25 – latek kierował pojazdem znajdując się pod działaniem środków odurzających i dodatkowo posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 17 gram. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz zostaną mu postawione odpowiednie zarzuty za które odpowie przed Sądem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments