Piknik Rodzinny – sport, muzyka, zabawa, zdrowie

25 lipca 2021 roku na Stadionie Sportowym w Laskach Gmina Trzcinica zorganizowała Piknik Rodzinny. Spotkanie rozpoczął Grzegorz Hadzik, wójt gminy Trzcinica, który zachęcił wszystkich do korzystania z licznych atrakcji. Następnie na scenę wkroczyły panie z Kabaretu Sąsiadki KGW Pomiant, które w zabawny sposób wprowadziły zebranych w tematykę imprezy.

 

Na najmłodszych uczestników czekały dmuchańce, przejażdżki wozami strażackimi OSP Laski i OSP Wodziczna. Zorganizowano także rozgrywki sportowe, które przeprowadzili pracownicy Urzędu Gminy wraz z LZS Viktoria Laski. Na najlepszych zawodników czekały nagrody.

Nie zabrakło także zdrowotnego akcentu. Podczas imprezy można było zaszczepić się przeciwko Covid-19 w punkcie zorganizowanym przez SP ZOZ w Kępnie. Udzielano także informacji na temat pakietu bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40plus. Rozdawane był także ulotki poświęcone szczepieniom. Dla najmłodszych przygotowano słodkości oraz gadżety. Na miejscu dostępni byli także rachmistrzowie spisowi. Strażacy z OSP Laski zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego. Najmłodsi mogli zmierzyć się także z laniem wody do celu.

Piknik Rodzinny to także muzyka. Na scenie pojawił się zespół Hakuna Matata, który zaśpiewał w języku: swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko. Grupa wykonując utwory Ramaya, Sun of Jamaica, Rasputin czy Mailbu Song porwała publiczność do wspólnej zabawy. Na zakończenie pikniku odbyła się dyskoteka pod chmurką, którą poprowadził DeeJay K@rol M.

Wójt Gminy Trzcinica składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, który włączyli się w organizacje Pikniku Rodzinnego, a w szczególności LZS Laski, OSP Laski, Radzie Sołeckiej Laski, SP ZOZ Kępno, Rachmistrzom Spisowym oraz pracownikom Urzędy Gminy Trzcinica.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments