Spotkanie opłatkowe w Sokolnikach

13 stycznia, w sali GOKSiT w Sokolnikach odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla emerytów, rencistów i ludzi samotnych z terenu gminy Sokolniki. Organizatorami spotkania była Gmina Sokolniki oraz GOKSiT w Sokolnikach.

Wydarzenie organizowane jest co roku w ramach kalendarza imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych Gminy Sokolniki. Ubiegły rok w związku z panująca pandemią nie pozwolił na organizację corocznego spotkania.

W spotkaniu wzięli udział: Z-ca Wójta Gminy Sokolniki – Bartosz Górka, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Sokolniki – Agnieszka Kadłubek, Honorowy Obywatel Gminy Sokolniki – Jan Juszczak, Sołtys Sołectwa Bagatelka – Elżbieta Markiewicz, Sołtys Sołectwa Sokolniki – Zenon Kozłowski, Kierownik GOPS w Sokolnikach – Ewa Szandała, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki – Beata Waniek, Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach – Zofia Siwik, Kierownik GOKSiT – filia w Ochędzynie Anna Matczak, Prezes PZERiI w Sokolnikach – Wiesława Dziechcińska oraz licznie zebrani mieszkańcy Gminy Sokolniki.

Po serdecznym powitaniu wszystkich uczestników spotkania przez Zofię Siwik – Dyrektora GOKSiT w Sokolnikach , goście zasiedli do odświętnie zastawionego stołu. Życzenia zebranym złożył w imieniu wszystkich zaproszonych gości Bartosz Górka – z-ca Wójta Gminy Sokolnikach.

https://fb.watch/axY4o746_p/

W programie artystycznym, który na stałe wpisał się w ramy tego wydarzenia, wystąpiła Schola Młodzieżowa „Płomienie”, która wykonała znane i mniej znane kolędy i pastorałki zachęcając zebranych do wspólnego kolędowania.
Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, pełnej wspomnień, życzeń, wzruszeń i uśmiechów, a zakończyło się balem tanecznym.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za liczne przybycie oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili to wyjątkowe spotkanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments