Wspólnie powitamy lato w województwie łódzkim!- Łódzkie na Plus

Tak jak w latach poprzednich podróżujemy po całym województwie, bo Piknik Województwa Łódzkiego dociera do każdego powiatu. A już w najbliższy weekend wspólnie powitamy lato w Ostrowie Warckim.

 

 

Podczas naszych pikników można nie tylko miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale też uzyskać informacje o unijnych dofinansowaniach. Gwiazdami tych spotkań są niezawodne panie z kół gospodyń wiejskich, dzięki którym mieszkańcy mogą próbować lokalnych przysmaków. Na scenie występują lokalni artyści, a wieczór kończy muzyczna. Tak było podczas ostatniego z naszych pikników, kiedy to w Łasku-Kolumnie wszyscy bawili się przy ognistych podhalańskich nutach zespołu Future Folk.

Prawdziwa gratka czeka jednak mieszkańców Łódzkiego już w najbliższy weekend. W sobotę (18 czerwca) w Ostrowie Warckim stanie Letnia Scena Disco, która wystartuje o godz. 16.30. Swoje największe przeboje zaprezentują  Shazza, Zenek Martyniuk, Miły Pan, Defis, Playboys, Maciej Smoliński, Bogdan Borowski.

Goście będą mogli liczyć nie tylko na muzyczne atrakcje. W programie wydarzenia znajdą się też Grand Prix Żeglarsko-Motorowe o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, czyli regaty i amatorskie wyścigi skuterów wodnych (start o 10.00), będzie też bieg z przeszkodami Dzika Rodzinka i piknik dla rodzin – zabawy, konkursy, dmuchane zamki, nie zabraknie także stoisk jednostek samorządu województwa łódzkiego czy służb mundurowych (start o 12.00). To oczywiście tylko część zaplanowanych niespodzianek w Porcie Jachtowym Jeziorsko.

Zapraszamy do Ostrowa Warckiego! Rozpocznij Lato z Województwem Łódzkim!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments