Kierowali na podwójnym gazie

W miniony weekend policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wyeliminowali z dróg naszego powiatu kolejnych nietrzeźwych kierujących.

15 września br. o godzinie 1:15 w nocy w Mianowicach policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Trzcinica, który kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wskazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami oraz został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

16 września o godzinie 23:25 w miejscowości Kuźnica Trzcińska funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Wołczyn, który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości, ponadto kierujący na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował oraz uszkodził opłotowanie prywatnej posesji. Badanie alkomatem wskazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

17 września o godzinie 9:50 w miejscowości Rychtal policjanci Posterunku Policji w Laskach zatrzymali do kontroli, 34-letniego mieszkańca gminy Rychtal, który kierował samochodem marki Vw nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami.
Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments