Dzień Dziecka na Piaskach

Jest czas dzieciństwa, młodości, dojrzałości i czas starości. Spośród nich szczególny jest ten pierwszy okres w życiu człowieka, bowiem uśmiech beztroska, bezgraniczne zaufanie, otwartość, szczerość która wynika z tego etapu ludzkiego życia powoduje, że my dorośli patrząc na dziecko częściej się uśmiechamy, otwierają się w nas pokłady optymizmu oraz serca gotowe czynić dobro.

Tak też się stało ze strażakami z OSP w Piaskach, gmina Lututów, którzy otworzyli swe serca wszystkim dzieciom ze sołectw; Piaski, Ostrycharze i Augustynów, w dniu 3 czerwca przygotowując dla nich festyn z okazji Dnia Dziecka.

Wszystko rozpoczęło się w słoneczne popołudnie na terenie OSP

w Piaskach. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli okazję wspólnie bawić się, uczestnicząc w licznych konkursach, zabawach, korzystając z przygotowanych dla nich zjeżdżalni, dmuchanych zamków, bandżo, kół wodnych i trampoliny. Były też konkursy tematyczne, konkursy na najładniejszy plakat, wspólne zabawy z klaunem i smaczny poczęstunek.

Wysiłek fizyczny, który należało włożyć korzystając z powyższych atrakcji rekompensowany był pysznymi goframi i lodami dzięki którym to powracały siły do dalszego ciągu zabawy.

Wszystkie zabawy były dla uczestników festynu bezpłatne, a to dzięki sponsorom spośród, których należy szczególnie podziękować panu Andrzejowi Bartoszkowi i panu Karolowi Bartoszkowi. Festyn zakończyło wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Dzięki takim działaniom nasza mała społeczność miała okazję po raz kolejny wspólnie się bawić i zacieśniać więzi sąsiedzkie. Ta inicjatywa pokazuje, że strażacy nie tylko pomagają w sytuacjach losowych, ale także integrują środowisko. W imieniu wszystkich którzy wspaniale bawili się na festynie mówimy

Dziękujemy Wam Strażacy za to, że jesteście”.

Rodzice i dzieci

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments