Rejman Wójtem Gminy Czastary

Dariusz Rejman pokonał 213 głosami swojego kontrkandydata Wiesława Bednarka w II turze Przedterminowych Wyborów na Wójta Czastar, która odbyła się 30 grudnia 2012r.

W niedzielę, 30 grudnia mieszkańcy Gminy Czastary ponownie udali się do urn wyborczych. W II turze wyborów na urząd Wójta Czastar zmierzyli się Wiesław Bednarek – Sekretarz w UG w Czastarach i Dariusz Rejman przedsiębiorca zam. w Kątach Walichnowskich, radny Rady Gminy w Czastarach. Przewagą 213 głosów Dariusz Rejman pokonał swojego kontrkandydata Wiesława Bednarka.

Oto jak przedstawiały się wyniki:

Obwodowa Komisja Wyborcza w Czastarach:

Wiesław Bednarek -353

Dariusz Rejman – 537

Obwodowa Komisja Wyborcza w Radostowie:

Wiesław Bednarek – 46

Dariusz Rejman – 129

Obwodowa Komisja Wyborcza w Parcicach:

Wiesław Bednarek – 217

Dariusz Rejman – 157

Ogółem Wiesław Bednarek otrzymał 616 głosów, a Dariusz Rejman 829, tym samym zostając nowym Wójtem Gminy Czastary.

Frekwencja w wyborach wyniosła ponad 50%

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cabaczek
11 lat temu

tragedia z tym naszym nowym wójtem , tragedia na całego szkoda tych 2 lat dla gminy na zmarnowanie pojda

wiechu:)
11 lat temu

heeheh i telefony trzeba umieć odbierać poprawnie 🙂 dzwoni starostwo , Panie Wójcie kiedy otrzymamy pismo odnośnie załatwienia naszej sprawy ….a Wójt na to hmmmmm a jaki mam termin ????:):):)

poinformowanu
11 lat temu

Osobiście uważam , iż Pan Rejman chyba pomylił miejsce swojej pracy. Nie ta osoba na tym stanowisku powinna być. Szkoda tych 2 lat, gdyż są one zwyczajnie stracone.

Renata
11 lat temu

To bedzie trudne bo zauważyłas madziula jak akcja przedwyborcza byla dokladnie przeprowadzona wystawienie „słupów” aby odebrali glosy liczacym sie kandydatom poza tym wiadomo jaki ludzie w czastarach maja tok myslenia oczywiście nie mowie o wszystkich ale „zielone ludki sa przy „kor…ch” wiele lat strategie maja opracowana perfect maja swiadomość jak łatwo mozna manipulowac ludźmi, wystarczylo rzucic haslo „Rejman fajny chlop” i hura stawiali krzyżyki jak szaleni a jeszcze niedawno deklarowali
„my glosujemy na Bednarka on zna gminę od podszewki tyle lat tu pracuje” i co katy was wyprowadziły w pole czastarzaki a dlaczego? a dlatego że nie ma w was jedności. O potraficie sie zmobilizowac w obronie duchownego nie dopuszczajac nawet mysli że kosciół mógł sie zawalic jak w Lututowie. Macie ekspertów po resocjalizacji ktorzy uwazaja się za inzynierów podwazajacych nawet ekspertyze fachowców budowlanców. Całe Czastary! a propos w Lututowie poprzedni p.o. proboszcza został odsuniety nowym proboszczem został ks. z domaslowa, jest doświadczonym budowniczym. Widać mamy madrego noewego biskupa ks. Edwarda Janiaka. Pora na Czastary aby za niedbalstwo wyleciał „spiewajacy cieniutkim glosikiem” ale nie wiem czy była by to kara dla niego. Lepiej czastarzaki abyście jeszcze raz przelecieli z lista po gminie żeby obecny proboszcz został i naprawił to co spieprzył. ale co tam, byle do przodu i Alleluja!!!

madziula
11 lat temu

trzeba będzie za 2 lata tak sie zmobilizować,by zielone ludki i ich szef (pociągający rzekomo za sznurki) nie miały najmniejszych szans.

bunia
11 lat temu

A co on będzie miał do powiedzenia? Pan jaśnie starosta będzie rządził zdalnie. Stało się, dwa lata szybko zlecą ale przez te dwa lata może zniweczyć to co ostatnio zostało zrobione. Gdyby ludzie byli mądrzejsi to tandem Bednarek – Szkopińska wyprowadzili by gminę na prostą. a tak.. nadal będziecie mieć ciemno c……i! Szymanek mu nie będzie kazał zostawić ani Bednarka ani Szkopińskiej wręcz odwrotnie. Oj, te czastarzaki, co żeście narobili…

Witek
11 lat temu

Dać rade zapewnie da , lecz czy my jako mieszkańcy jesteśmy przygotowani na „kolejną naukę” na stanowisku wójta ?

Magda
11 lat temu

Dasz radę chłopie,nic sie nie martw.

ona .....
11 lat temu

Dużo nauki przed nowym wójtem , administracja samorządowa i jej wszelkie zawiłości… wytrwałości bo ona będzie zdecydowanie potrzebna.

sit
11 lat temu

no, no, no. Ciekawe co dalej…