Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Węglewic „Biała Góra” serdecznie dziękuje

 

kwiatyZarząd Stowarzyszenia Rozwoju Węglewic „ Biała Góra” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w gminnej uroczystości z okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Było dla nas zaszczytem gościć Państwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia:

Władzom Powiatowym i Gminnym , Księdzu Proboszczowi Ryszardowi Regulskiemu oraz duszpasterzom z Cieszęcina Ojcu Marianowi i Ojcu Dariuszowi.

Dziękujemy Dyrektorom Placówek Oświatowych z terenu gminy, Przedstawicielom OSP ze Spóla, Biadaszek, Węglewic oraz Zarządowi Gminnemu Związku OSP RP, Delegacjom ze Szkoły Podstawowej w Biadaszkach, Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Węglewicach, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Galewicach oraz wszystkim zaproszonym gościom.

Dziękujemy za włączenie się w program artystyczny Kapeli Muzycznej z Galewic oraz werbliście, który ubogacił Apel Poległych.

Dziękujemy członkom chóru oraz dyrygentce p. Katarzynie Staszczyk.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu strojów scenicznych pani Honoracie Chrząściel.

Dziękujemy za współpracę pani Dyrektor Irenie Janiaczyk i pracownikom GOK w Galewicach, panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Węglewicach p. Jerzemu Stolarczykowi oraz Prezesowi OSP w Węglewicach panu Maciejowi Spólnemu.

W imieniu reżysera wieczornicy kierujemy podziękowania do dzieci i młodzieży biorącej udział w występie oraz do nauczycielek pomagających w przygotowaniu młodzieży do p. Krystyny Frysiak i p. Agnieszki Stolarczyk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments