XXVI Ogólnopolski Wyścig Kolarski-Kobyla Góra-Ludwików-Droszew

wyscigkobylagora (19)Trzy dni ścigania na szosie to nie byle co, szczególnie że nasi zawodnicy w szosie są mało wprawieni, ale… chyba nie wypadli najgorzej.

XXVI Ogólnopolski Wyścig Kolarski-Kobyla Góra-Ludwików-Droszew okazał się całkiem udany dla naszego żaka, Bartka Sułota. Pierwszego dnia na wymagającym, interwałowym etapie w Kobylej Górze zajął 13 miejsce. Bryłka Bartosz który od tego roku rozpoczął treningi, wjechał na miejscu 19. Młodzik Mikołaj Drobnik ukończył wyścig na miejscu 42 a młodziczka Zuzanna Zych na miejscu 20.

Drugi, płaski etap w Ludwikowie, Bartek Sułot kończy na miejscu 10 a Bartek Bryłka na 16. Mikołaj zajmuje 43 pozycję, Zuza zaś miejsce 22.

Ostatni etap w Droszewie już bez Bartka Bryłki. Bartosz Sułot ewidentnie odczuł trudy ścigania etapowego i kończy na 19 miejscu. Mikołaj wjechał na metę na miejscu 42, Zuzka na 19.

Gratulacje dla wszystkich startujących.

Wyjazd na zawody w ramach projektu „Im szybciej tym wyżej” współfinansowanego ze środków Gminy Wieruszów.

WKK Wieruszów

foto.Tomasz Sułot Kobyla Góra

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.