Wyniki konsultacji społecznych – będzie ul. Bursztynowa

konsultacje- (Copy)Wyniki konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Wieruszów w sprawie nadania nazwy ulicy znajdującej się w Wieruszowie, na odcinku od ronda na ulicy Bolesława Prusa do nieruchomości zabudowanej obiektami Gimnazjum im. Jana Pawła II.

Konsultacje społeczne, w których mogli brać udział i wyrazić swoją opinię co do sposobu rozstrzygnięcia sprawy mieszkańcy Gminy Wieruszów zostały przeprowadzone w okresie od 28 grudnia 2016 roku do 11 stycznia 2017 roku. Konsultacje odbyły się w formie badań ankietowych, a celem konsultacji było uzyskanie opinii i uwag mieszkańców odnośnie nadawanej nazwy ulicy znajdującej się w Wieruszowie, na odcinku od ronda na ulicy Bolesława Prusa do nieruchomości zabudowanej obiektami Gimnazjum im. Jana Pawła II. Proponowana nazwa ulicy to „Bursztynowa”. W konsultacjach uczestniczyło 3 mieszkańców Gminy Wieruszów. Na zadane w ankiecie pytanie: czy akceptuje Pan/Pani nadanie ulicy znajdującej się w Wieruszowie, na odcinku od ronda na ulicy Bolesława Prusa do nieruchomości zabudowanej obiektami Gimnazjum im. Jana Pawła II nazwy „Ulica Bursztynowa”:

– 3 osoby udzieliły odpowiedzi: Tak

– 1 osoba udzieliła odpowiedzi: TAK, a równocześnie zaproponowała inną nazwę tj „Gimnazjalna”

Stanowisko Burmistrza:

Burmistrz Wieruszowa proponuje nadać ulicy, której dotyczyły konsultacje społeczne, nazwę „Bursztynowa”, co jest zgodne z przedstawioną do konsultacji społecznych propozycją oraz wolą mieszkańców wyrażoną w przeprowadzonych konsultacjach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments