Kandydat na burmistrza Agnieszka Krawczyk- Sodomska spotyka się z mieszkańcami

W dniu 28 września Agnieszka Krawczyk- Sodomska spotkała  się z mieszkańcami  Teklinowa by przedstawić program wyborczy i bliżej zapoznać się z ich problemami i oczekiwaniami związanymi z ich miejscowością.

 

Kandydat do Rady Powiatu Piotr Morta przedstawił kandydatów do Rady Powiat: Karolinę Krawczyk-Borowiec, Jerzego Przybyła, oraz kandydatów do Rady Miejskiej z okręgu nr 10 Teklinów- Jutrków – Katarzynę Węgrzyn, z okręgu nr 11 Leszka Mieszłę, z okręgu nr 14, Remigiusza Jasińskiego z okręgu nr 7 Piotra Kołodziejczyka, z okręgu nr 9 Annę Góral.

Po krótkiej autoprezentacji kandydatów omówiła  program wyborczy w którym skupiła się na przedstawieniu oferty dla Teklinowa.

Podczas rozmowy mieszkańcy  pytali o możliwości rozbudowy Szkoły Podstawowej w Teklinowie (o salę gimnastyczną i dwie brakujące sale lekcyjne). Większą cześć spotkania zdominował temat edukacji. Nie zabrakło pytań o możliwość dofinansowania do Koła Gospodyń Wiejskich i OSP. Temat dróg to bolączka, która dotyka również mieszkańców Teklinowa.

Zapoznając się z omówionymi problemami lokalnej społeczności starała się przedstawić realne możliwości ich rozwiązywania. Serdeczne podziękowania skierowała dla  Sołtysa Teklinowa Pana Henryka Ogorzelskiego za umożliwienie spotkania oraz wszystkim uczestnikom zebrania za miłe przyjęcie i poświęcenie czasu kandydatom.

Zapraszamy do wyborów i pamiętajcie drodzy mieszkańcy razem zmienimy Gminę Wieruszów.

Agnieszka Krawczyk-Sodomska w Jutrkowie 26 września podczas Zebrania Wiejskiego za zgodą sołtysa mogła wraz z członkami komitetu  przedstawić się mieszkańcom.

Kandydat do Rady Powiatu Piotr Morta przedstawił kandydatów do Rady Powiat: Karolinę Krawczyk-Borowiec, Pawła Pakułę, oraz kandydatów do Rady Miejskiej z okręgu nr 10 Teklinów – Jutrków – Katarzynę Węgrzyn, z okręgu nr 11 Leszka Mieszłę, z okręgu nr 14, Remigiusza Jasińskiego z okręgu nr 7 Piotra Kołodziejczyka.

Kandydaci przedstawili program wyborczy dotyczący całej gminy z akcentem na propozycje rozwiązań lokalnych problemów m.in. dotyczące poprawy stanu dróg, możliwości dofinansowania przydomowych oczyszczalni ścieków, dofinansowania wyjazdów na basen. Podczas rozmowy mieszkańcy  pytali  o możliwości dofinansowania Koła Gospodyń Wiejskich i OSP, zgłaszali brak bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci.

Wszystkie propozycje mieszkańców zostaną przeanalizowane i znajdą swoje odzwierciedlenie w  programie wyborczym kandydatki do fotela burmistrza.Wszystkim uczestnikom zebrania serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcenie czasu.

Zapraszamy do wyborów i pamiętajcie drodzy mieszkańcy  nic o Was bez WAS. Pozdrawiają  Agnieszka Krawczyk- Sodomska kandydatka na Burmistrza Wieruszowa i kandydaci do Rady Miejskiej i Rady Powiatu.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jutrków, Teklinów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments