Niepodległościowy Maraton MTB

Ponad dwustu kolarzy postanowiło na sportowo świętować 100-lecie odzyskania niepodległości. W niedzielę odbył się Niepodległościowy Maraton MTB Wieruszów 2018.

Zarówno start jak i meta wyścigu znajdowały się przy stadionie w Wieruszowie. Start honorowy był poprowadzony od ul. Sportowej do Wrocławskiej i dalej ul. Warszawską do przejazdu kolejowego. Główne trasy liczyły 55 i 32 km.

W kategorii OPEN 55 km zwyciężył Artur Małkowski z Kobylnicy. Drugi na podium był Jarosław Ziółkowski a trzeci Przemysław Mikołajczyk.

W kategorii 32 km pierwszy był Karol Bednarek, zaraz za nim znalazł się Mateusz Gwiazda a trzeci Konrad Bryłka z Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego.

Wśród dzieci zwycięzcą okazał się Bartosz Sułot z Wieruszowa, na drugim stopniu podium uplasował się Rafał Noculak z Kępna a trzeci był Michał Froń z Wieruszowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.