4 medale tenisistów w Mistrzostwach Województwa

Cztery brązowe medale to wynik uzyskany przez zawodników Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” Wieruszów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym, które odbyły się w dniach 6-7 kwietnia 2019 r. w Łodzi.

Nasi medaliści:

brązowy medal w grze podwójnej Kadetów: Kacper Sobczak – Mateusz Walaszek,
brązowy medal w grze podwójnej Kadetów: Krystian Skwarek – Brajan Błaszczyk,
brązowy medal w grze drużynowej Kadetów:
Kacper Sobczak/Mateusz Walaszek/Krystian Skwarek,
brązowy medal w grze podwójnej Juniorek: Patrycja Moska.

Ponadto nasi zawodnicy, Kacper Sobczak w kategorii Kadet oraz Patrycja Moska w kategorii Juniorek, w grze pojedynczej, uzyskali bardzo dobry wynik  zajmując w Mistrzostwach piąte miejsce.

W tym samym czasie w Sępolnie Krajeńskim odbyło się III Grand Prix Polski Żaczek w Tenisie Stołowym. W zawodach Wieruszów reprezentowały zawodniczki: Jagoda Karkoszka która zajęła 57miejsce i Natalia Rabiega, która zajęła 16 miejsce. Natalia zajmując 16 miejsce zapewniła sobie awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym, które odbędą się 9-10 czerwca w Krakowie.

Udział w turniejach współfinansowany był ze środków Gminy Wieruszów.
GUKS „Prosna” Wieruszów dziękuje  za wsparcie w organizacji wyjazdów:
PHU WĘDLINKA,
BRATTEX,
STAGRA TRANS,
AUTO-PARTNER .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łódź, Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.