Niech żyje bal…

Rada Rodziców przy SP w Teklinowie dziękuje Darczyńcom
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Teklinowie wraz z Rada Rodziców bardzo serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc przy organizowaniu balu karnawałowego, dziękujemy za zaangażowanie i rzeczowy wkład w organizowanie balu. Doceniamy ofiarność i życzliwość.
Bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian. To nas utwierdza w przekonaniu, że społeczność działająca wokół szkoły łączy się i współpracuje. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów, rodziców i społeczności z Teklinowa i Jutrkowa przy szkole dzieją się ciekawe inicjatywy i bardzo pozytywne wydarzenia.
Dziękujemy serdecznie za współpracę panu radnemu Jarosławowi Dębskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej z Teklinowa, Kołu Gospodyń Wiejskich z Teklinowa, Radzie Sołeckiej a szczególnie panu Zbyszkowi, Pani Grażynie za przygotowanie pysznego menu, Pani Monice za przepiękną dekorację Sali, zespołowi KANION, nauczycielom i obsłudze Szkoły Podstawowej w Teklinowie oraz Rodzicom. Dla was gorące podziękowania i wszystkiego dobrego na rok 2020.
Gustownie przybrane stoły wypełnione były smakowitymi potrawami a do tańca zachęcał jakże niezastąpiony zespół KANION. Wiejski stół przygotowany przez rodziców był atrakcyjną formą urozmaicenia poczęstunku dla gości a foto budka rozbawiała do rozpuku, kiedy był czas na żarty i swawole.
Dzięki Państwa wsparciu impreza stała się uroczystością wyjątkową niepowtarzalną, która długo pozostanie w naszej pamięci. Upominki przekazane od sponsorów, darczyńców i rodziców już zagościły w domach naszych gości oraz wywołały uśmiech na ich twarzach.
Sponsorzy i darczyńcy balu karnawałowego (kolejność alfabetyczna, wybaczcie, jeśli o kimś zapomnieliśmy). Dziękujemy również rodzicom dzieci z Teklinowa i Jutrkowa za wsparcie, za zakup fantów na bal karnawałowy.
A.G. Rękodzieło Anna Gomółka, Art. Met Robert Szewczyk, Betard Wieruszów, Butosklep.pl, Dom Towarowy AGD, Drogeria Laboo, HM Helvetia Meble, Kwiaciarnia „U Danusi”, Kwiaciarnia Fan Pol, Kwiaciarnia Kwiecisty Zakątek Monika Biel, Kwiaciarnia Magnolia Katarzyna Maciejewska, Make-up by Paulina, Monika Polowa Makeup&Lashes, P.P.H.U Wabnic, Pan Jarosław Dębski, Pan Łukasz Leszczyński, Pan Łukasz Wróbel, PAWEŁKO Paweł Szkudlarek, PinOptix Salon Optyczny Wieruszów, Prowgim s.c Sławomir Gruszka i Jacek Mielczarek, Salon fryzjerski KK Style Kasia Kaczmarek, Salon fryzjerski Patycja Kowalczyk, Serwis opon Krystian Ciarkowski, Serwis opon Tomasz Leszczyński, Skin Clinik Paulina Cempel, Sklep internetowy Meble Hot, Sklep odzieżowy Trójkąty, Sklep rowerowo motorowy Wieruszów, Sklep sportowy Elżbieta Nowicka, Sklep Top Fashion, Sklep z firanami pan Hącia, Sklep z odzieżą Mayoral Wieruszów, Słodki Stół – desery okolicznościowe, Usługi i produkcja stolarska Grzegorz Pietrzak.

Z wyrami uznania
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Teklinowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Teklinów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments