[Lututów] Młodzieżowa Rada Kultury

Informujemy, że od 1 lutego 2021 roku ruszamy z projektem „Młodzieżowa Rada Kultury” z Programu Równać Szanse 2020, gdzie otrzymaliśmy dotację w kwocie 8400 zł w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse 2020.

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY MŁODZIEŻ w wieku 13- 19 lat DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości. Ma bowiem takie samo prawo, jak jego rówieśnik z dużej aglomeracji, by spróbować odnieść sukces na miarę własnych możliwości oraz by jak najlepiej wykorzystać szanse, które przyniesie mu życie.

Program „Równać Szanse” obejmuje młodych ludzi w wieku 13-19 lat z miejscowości, w których mieszka nie więcej niż 20 tys. osób. Program chce aby na tym terenie za sprawą ciekawych projektów, młodzi mogli sprawdzić, w czym mają szansę być skuteczni i doceniani przez innych.

PROJEKT ” Młodzieżowa Rada Kultury ” PROWADZONY JEST W RAMACH PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSĘ POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI ADMINISTROWANY PRZEZ POLSKĄ FUNDACJĘ DZIECI I MŁODZIEŻ

Link

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments