Remont Filii Bibliotecznej w Laskach

W kwietniu br. zakończył się remont Filii Bibliotecznej w Laskach. Prace malarskie, które rozpoczęły się w marcu br. polegały na odświeżeniu pomieszczeń bibliotecznych.

 

 

Na jasny kremowy kolor zostały pomalowane: wypożyczalnia, czytelnia, sala multimedialna, korytarz budynku oraz sanitariaty. Remont w filii został przeprowadzony przede wszystkich z myślą o czytelnikach, aby jeszcze przyjemniej korzystało się im z biblioteki.

Filia Biblioteczna w Laskach od maja 2000 r. mieści się w budynku byłego Ośrodka Zdrowia. Poprzedni remont miał miejsce w 2010 r. Wtedy przy pomocy funduszy europejskich zrealizowano projekt pn. „Remont Biblioteki Filialnej w Laskach”, w ramach którego przeprowadzono gruntowny remont Filii Bibliotecznej, tj. wymieniono okna, instalację elektryczną, pomalowano pomieszczenia biblioteczne, przeprowadzono kompleksowy remont toalet oraz wymieniono pokrycie dachowe. Wymieniono również wszystkie meble biblioteczne na nowe oraz zakupiono nowoczesny sprzęt multimedialny i komputerowy. – mówi Renata Gość dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Laski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments