[Cieszęcin] Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

Oddział przedszkolny przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie) zakończył rok szkolny. Był to długi i pracowity rok. Udało przygotować się wiele ciekawych uroczystości i przedsięwzięć, nazbierało się ich w sumie prawie 80.

Wzięliśmy udział w ośmiu konkursach na różnym szczeblu, z bardzo wysokimi miejscami, nawet dwa przygotowaliśmy samodzielnie. Ogromnym wyróżnieniem było nagranie naszych kulinarnych zajęć przez telewizję TVP Łódź do programu „Budzi się ludzi”.

Uczestniczyliśmy w wielu akcjach charytatywnych i ogólnopolskich.
Jako wychowawca jestem bardzo dumna z sukcesów, tych mniejszych i tych większych moich przedszkolaczków. Była to wspaniała grupa kochanych urwisów, gotowych do działania o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Zakończenie roku to dzień podsumowań, gratulacji i wręczenia dyplomów oraz upominków. Tak też było i u nas, przedszkolaczki otrzymały z ręki Pani Dyrektor dyplomy przedszkolaczka a dziewczynki, Które zakończyły swoją przygodę z przedszkolem Dyplom Ukończenia Przedszkola, natomiast wszystkie dzieci otrzymały upominki. Było to zakończenie pełne radości ale i wzruszeń, kiedy to wyprwia się kolejną grupę dzieci do szkoły, dziękując za pracę i udział w życiu przedszkolnym. Całość zakończyliśmy festynem i uśmiechem przedszkolaków.

Dziękuje za ten rok wszystkim rodzicom uczestniczącym w życiu przedszkolnym, Paniom Dyrktor, Pani Agacie Barańskiej i Pani Renacie Zientara, Pani Wiceburmistrz Marcie Siubijak, Panu Burmistrzowi Rafałowi Przybyłowi, Panu Staroście Andrzejowi Szymankowi, Pani Dyrektor WDK Małgoszacie Skolankiewicz, Panu Markowi Patykowi, sołtysom Paniu Wacławowi Żbikowskiemu i Paniu Henrykowi Gajdzie oraz Pani Katarzynie Małolepszej za każde wsparcie, dobre słowo, zaangażowanie. Jesteście motorem moich działań i mobilizacją do dalszej pracy oraz nowych pomysłów.
Życzę Wszystkim miłych i pełnych wrażeń wakacji.

Nina Okoń-Wyder
Ten wpis został opublikowany w kategorii Cieszęcin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments