„Powitanie lata w Czastarach”

Dwa dni wspaniałej zabawy dla dzieci na „ Dmuchanym placu zabaw”, nauka i konkursy     w wykonaniu druhów OSP Czastary, niezapomniane koncerty oraz wyśmienite dania przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich

– tak Gmina Czastary przywitała lato! Nie zabrakło też wieczornych spotkań z muzyką taneczną.

Po wielomiesięcznym zamknięciu w domach ludzie spragnieni byli możliwości wspólnego spędzenia czasu. Już w piątek 2 lipca 2021 najmłodsi mieszkańcy gminy mogli bez ograniczeń cieszyć się bezpłatną zabawą na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach.

Starsi mogli wybierać spośród różnorodnych potraw, przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Jaworka, Kątów Walichnowskich, Krajanki i Radostowa. Jedzenie było wyśmienite o czym świadczy ilość sprzedanych produktów. Wieczór swoją muzyką umilił Michał Jędryszek wraz z zespołem. Energetyczna muzyka rozgrzała publiczność i była świetnym rozpoczęciem dyskoteki pod gwiazdami.

Kolejny dzień wypełniły : spotkanie ze strażakami, którzy prezentowali posiadane samochody, wyposażenie oraz organizowali gry i konkursy dla dzieci. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać koncerty Antoniny Kosatka, chóru „Con Grazia” oraz Orkiestry Dętej Gminy Czastary.

Różnorodność proponowanej muzyki sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas koncertu orkiestry, jej członkowie podziękowali Wójtowi oraz dyrektorce Gminnego Ośrodka Kultury za wsparcie i zakup nowych instrumentów. Warto dodać że zakup ich był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu Promocji Kultury

Sobotnią imprezę zakończyła dyskoteka prowadzona przez dj-a Atosa.

„Powitanie lata w Czastarach” to impreza, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, mamy więc nadzieję, że na zawsze wpisze się w gminny kalendarz imprez.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments