Festyn z KGW Kuźnica Trzcińska

8 sierpnia 2021 roku w Kuźnicy Trzcińskiej obył się festyn zorganizowany przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Zofią Makiolą. W przygotowanie spotkania aktywnie włączyła się także Rada Sołecka Sołectwa Kuźnica Trzcińska z sołtysem Anną Bartkowiak oraz KS Volley Trzcinica z prezesem Dawidem Wawrzynkiem.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. Oprócz sportowców, kibiców i mieszkańców gminy w festynie udział wzięli: Grzegorz Hadzik, wójt gminy Trzcinica, przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Mikołajczyk oraz sekretarz gminy Trzcinica Renata Ciemny. W programie znalazł się m.in. VI Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Trzcinica, atrakcje dla dzieci, gastronomia i punkt szczepień przeciwko COVID 19.

Do siatkarskich zmagań przystąpiło 12 dwuosobowych drużyn. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie zwycięzcami została ekipa w składzie: Bartosz Balcer i Karol Jakóbczyk, drugie miejsce zajęli: Adrian Zimoch i Sebastian Banaś, a na trzeciej pozycji uplasowali się: Mateusz Kadłubek i Dawid Strzelczyk.

Zwycięskie drużyny uhonorowane zostały nagrodami i pucharami, które wręczyli: Grzegorz Hadzik, wójt gminy Trzcinica, wraz z przewodniczącym Rady Gminy Zdzisławem Mikołajczykiem. Włodarz gminy złożył podziękowania dla wszystkich, który przyczynili się do zorganizowania festynu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kuźnica Trzcińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments