RunKayakBike Wieruszów 2021

RunKayakBike Wieruszów 2021  w tym roku  został włączony w program Aktywnego Weekendu w Wieruszowie .

Kolejna edycja tych sportowych zmagań odbyła się w duchu sportowym zgodnie z zasadami fer play, o co bardzo zabiegaliśmy. Po rozmowie z uczestnikami na mecie usłyszeliśmy wyrazy zadowolenia.

-Bardzo się cieszymy, że wszystko się udało,  mając świadomość, że zabezpieczenie tras wymagało olbrzymiego wysiłku. Bezpieczeństwo zawodników na trasie jest tutaj oczywiście najważniejsze. To wszystko ma swój urok w tym rzeka Prosna, ale to wymaga wiele pracy wielu ludzi. Wszystkim, którzy włożyli wysiłek w tegoroczne zawody bardzo serdecznie dziękuję – powiedział dyrektor GOSiT – Maciej Baciński.

Limit zawodników w tej edycji wynosił 50 osób a na stracie pojawiło się 43 zawodników. Zawodów nie ukończył jeden uczestnik w wyniku osłabnięcia podczas biegu zrezygnował z dalszych zmagań.

-We wrześniu zapraszam do kibicowania na kolejnej imprezie sportowej. Tym razem będzie to pierwsza edycja PÓŁMARATONU.

Film -RW –  foto –  P. Kołodziejczyk , E. Tomaszek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.