Kobieta z męskim sercem

W piątkowy wieczór 24 września w sali widowiskowej urzędu gminy odbyło się niezwykłe spotkanie. Niezwykłe gdyż gościem w tym dniu była kobieta z męskim sercem, mówczyni inspiracyjna, mentorka, trenerka, autorka książek Adriana Szklarz. Organizatorami wydarzenia był Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Łęce Opatowskiej Lidia Jeziorna.

Spotkanie rozpoczął muzyczny akcent. Piosenki zaśpiewały Agata Jerczyńska ze Szkoły Podstawowej w Łęce Opatowskiej oraz Julia Leśniarek reprezentująca Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie. Dziewczyny wykonały piosenki które w swej treści nawiązywały do tematyki spotkania.

Po mini recitalu muzycznym głos zabrała inicjatorka wydarzenia Monika Zawieja. Opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą, oczekiwaniu na przeszczep serca oraz o tym, jak ważną osobą jest dla niej bohaterka spotkania. Potem nadszedł czas dla pani Adriany, która opowiadała o swoich doświadczeniach, strasznej diagnozie, oczekiwaniu na przeszczep serca oraz swoim życiu po nim. Życiu które diametralnie się zmieniło. Stało się bardziej wartościowe i wyjątkowe. Pełne wdzięczności, optymizmu i dzielenia się z ludźmi swym męskim sercem. Na spotkaniu padło wiele inspirujących słów i cytatów, które miały głębszy sens i niosły wyjątkowe przesłanie. Historia pani Adriany wzruszyła do głębi zaproszonych gości. Czworo z nich wygrało książki autorki pod tytułem „Kobieta z męskim sercem”. To książka w której pani Adriana opisuje swoją historię, zmagania z chorobą serca i swoją drogę do przeszczepu i życie po nim. Książka wzruszająca, mocna i prawdziwa, która daje do myślenia i pozostaje w pamięci. Pozostałe książki autorki to „ Przepis na wspaniałe życie” oraz „Optymistka”. Dwie osoby spośród gości wygrały też voucher na portret wykonany przez obdarzoną niezwykłym talentem panią Monikę Zawieję.

Spotkanie zakończyło się pozytywnym akcentem. Mówczyni zachęciła do spełniania marzeń i wiary w swoje możliwości. Na zakończenie można było zrobić sobie zdjęcie z panią Adrianą oraz otrzymać imienną dedykację w jej książce.

Uczestnicy byli zachwyceni, tym że mogli wziąć udział w spotkaniu z tak wyjątkową osobą. Z pewnością to nie ostatnia wizyta pani Adriany w naszej gminie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments