„Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”

W pierwszy weekend października w dniach 01-03.10.2021 dwoje zawodników KS Husaria walczyło w Pucharze Polski w Kick Boxingu który odbyły się w Starachowicach . Marta Gabas już jako senior w kat wagowej -65 kg wywalczyła brązowy medal , Anton Schevchenko startujący w kategorii junior starszy – 71 kg również wywalczył brązowy medal. Opiekę trenerską w trakcie turnieju sprawował trener Jacek Piwowar.

Również w dniach 01-03.10.2021 w COS Wałcz odbywało się szkolenie instruktorskie oraz kurs sędziowski organizowane przez PFKK w którym to udział wziął trener sekcji Karate Piotr Makowski .

Natomiast dwudziestego siódmego września w Łodzi odbyła się Gala wręczenia nagród dla złotych medalistów Mistrzostw Polski ,Europy oraz Świata sklasyfikowanych w Systemie Sportu Młodzieżowego . Gala organizowana była przez Łódzką Federację Sportu pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego p. Grzegorza Schreibera. Nagrodzoną zawodniczką naszego klubu została Marta Gabas . Marta miała przyjemność odebrać nagrodę wraz z innymi złotymi medalistami reprezentującymi Wieruszów w innych dyscyplinach sportowych – Patrycją Zawierta oraz Kubą Szczepaniakiem.

Projekt współfinansowany przez Miasto I Gminę Wieruszów „Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.