Podsumowanie projektu „Foczki z Radostowa”

Od sierpnia 2021 r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Radostów realizuje zadanie publiczne pt. „Foczki z Radostowa” w ramach Budżetu Obywatelskiego ŁÓDZKIE NA PLUS. W ramach realizowanego zadania mieszkańcy wsi Radostów Pierwszy i Radostów Drugi co tydzień w piątki począwszy od 3 września wyjeżdżali na basen Qarium w Kępnie.

Podczas wyjazdów uczestnicy doskonalili swoje umiejętności pływackie oraz dbali o kondycję fizyczną podczas lekcji pływania prowadzonych w dwóch grupach przez instruktorów Panów Piotra i Bartłomieja oraz zajęć aqua aerobiku prowadzonych przez Panią Asię.

W sumie odbyło się 6 wyjazdów na basen, podczas których odbyło się 12 godzin lekcji pływania oraz 6 godzin zajęć aqua aerobiku. Ponadto podczas wyjazdów uczestnicy w wolnym czasie mogli skorzystać z atrakcji basenu w Kępnie. Wyjazdy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w każdym z wyjazdów uczestniczyło ponad 30 osób.

Dzięki udziałowi w projekcie uczestnicy wyjazdów zostali zachęceni do prowadzenia zdrowego stylu życia, nabyli podstawowe umiejętności pływackie oraz oswoili się z wodą. Już dziś osoby te deklarują chęć kontynuacji wyjazdów i zajęć na basenie w przyszłości.
Wartość realizowanego przez nasze stowarzyszenie projektu to ponad 8 000 zł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments