30. Finał WOŚP w Zespole Szkół im. Armii gen. Andersa w Łubnicach

W Zespole Szkół im. Armii gen. Andersa w Łubnicach od wielu lat organizowany był sztab WOŚP, który wspierali Wolontariusze i Ochotnicze Straże Pożarne z Łubnic, Dzietrzkowic, Wójcina i Ludwinowa.

W związku z pandemią COVID-19 mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie ludzi, w tym roku podczas 30. Finału WOŚP nie zorganizowaliśmy zbiórki w tradycyjny sposób.

W szkole w Łubnicach w dniach od 17 do 21 stycznia 2022r. zorganizowano i przeprowadzono zbiórkę pieniędzy w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której chętnie przyłączyli się Uczniowie, Przedszkolaki, Rodzice, Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół im. Armii gen. Andersa w Łubnicach. Zebrano łącznie 1152 zł i 17gr. Zebraną w naszej szkole kwotę przekazano na konto Fundacji.

30. Finał WOŚP zagrał dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Wszystkim ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy!

Pamiętajmy! Razem możemy więcej!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments