Kępińska policjantka na podium

20 marca br. w Kaliszu odbył się wiosenny bieg pn. „ Smerfna Piątka 2022 ”. Komendę Powiatową Policji w Kępnie w kategorii służb mundurowych reprezentowała policjantka Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP Kępno – sierż. szt. Kinga Gierak.

Ponad dwustu zawodników przyciągnął Bieg Wiosenny Smerfna Piątka 2022 . Do rywalizacji po raz czwarty zaprosił Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz, a honorowy patronat na imprezą objęli prezydent Kalisza i Komendant Miejski Policji w Kaliszu. Trasę liczącą pięć kilometrów pokonało 211 uczestniczek i uczestników. Trasa wiodła alejkami parku miejskiego oraz ulicami miasta Kalisza. Nasza policjantka sierż. szt. Kinga Gierak w kategorii służb mundurowych zajęła III miejsce wśród kobiet, natomiast w kategorii wiekowej K30, uplasowała się na II miejscu. Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.