Radostów na Termach w Uniejowie

Pierwszy dzień wakacji 65 mieszkańców Sołectwa Radostów rozpoczęło od wyjazdu na Termy w Uniejowie zorganizowanego w ramach zadania publicznego  pt. „Rekreacyjna wycieczka na Uniejowskie Termy”.

 

Podczas 3 godzinnego pobytu na termach mieszkańcy korzystali z prozdrowotnych właściwości uniejowskiej solanki, która szczególnie duże uznanie znajduje wśród osób cierpiących na reumatyzm, dyskopatię, nerwobóle oraz schorzenia o podłożu laryngologicznym. Na wszystkich uczestników wycieczki czekały liczne atrakcje na powietrzu: zjeżdżalnie, rwąca rzeka, relaksujące jacuzzi oraz wodny plac zabaw, który w szczególności upodobali sobie najmłodsi uczestnicy wyjazdu.

Pogoda na wodne szaleństwo była wymarzona.  Po zakończeniu kąpieli wszyscy udali się na obiad, kawę, ciasto i oczywiście lody. Wspólny wyjazd na termy przyczynił się do integracji mieszkańców miejscowości oraz propagowania właściwości prozdrowotnych miejsc takich jak Termy w Uniejowie. Uczestnicy wyjazdu deklarowali chęć kontynuowania takich wyjazdów, dzięki czemu projekt przyczynił się do kształtowania właściwych postaw prozdrowotnych.

Cele projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Radostów zostały osiągnięte, wspólny wyjazd przyczynił się do podniesienie aktywności sportowej wśród mieszkańców, oswojenie ich z wodą oraz zachęcenie do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

Oby więcej takich wyjazdów😊

Patrycja Chrzan
Koordynator wyjazdu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments