53-letnia zaatakowana nożem przez mężczyznę

Z informacji uzyskanych z KPP w Wieruszowie dowiedzieliśmy się, że dzisiaj ok. godz. 6.00 rano w Wieruszowie 51 letnia kobieta została zaatakowana przez mężczyznę nożem. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zajścia. Mężczyzna został zatrzymany natomiast poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem LPR z Łodzi do sieradzkiego szpitala.

-17 listopada 2022 roku przed godzina 6.00 rano w Wieruszowie policjanci wieruszowscy interweniowali w jednym mieszkań na osiedlu Fabryczna w Wieruszowie, gdzie doszło do uszkodzenia ciał 51 letniej mieszkanki powiatu wieruszowskiego. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W związku z tą sprawą zatrzymany został 41 letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadza czynności wyjaśniające zdarzenie – dla powiatowy.pl informacji udzielił kom. Kamil Ostrycharz z KPP w Wieruszowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Renata Błaszczyk
1 rok temu

Nie mogę uwierzyć, że Aneta nie żyje. To była moja przyjaciółka z osiedla na Szkolnej. Całe dzieciństwo się razem bawiłyśmy. Dowiedziałam się niedawno, że zmarła. Niech odpoczywa w spokoju.