ComNet Multimedia zaprasza do wzięcia udziału w konkursie

UWAGA!👈👈
Aparaty lub telefony w dłoń! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ,, Mój piękny region”. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zasady są proste:
➡️1. Zrób samodzielnie fotografie przedstawiającą ciekawe miejsce w Twojej okolicy.
➡️2. Wyślij zdjęcie na adres konkurs@cnmultimedia.pl ( możesz skorzystać z kodu QR umieszczonego na zdjęciu w poście ) lub dostarcz zdjęcie na adres ul. Rynek 27-29/23, 98-400 Wieruszów – Biuro Obsługi Klienta ComNet Multimedia
➡️3. Wygraj atrakcyjne nagrody! Do 6 miesięcy abonamentu za darmo w najlepszej prędkości! Pozostałe nagrody w regulaminie dostępnym pod adresem www.w2s.net.pl 12ście najlepszych prac zostanie wybranych do kalendarza na rok 2023! Poprzez głosowanie na Facebook wyłonieni zostaną laureaci trzech pierwszych miejsc. Prosimy o nadsyłanie prac w terminie od 1.11.2022 do 30.11.2022.

Konkurs adresowany jest do osób w każdym wieku zarówno amatorów fotografii jak i profesjonalistów – do każdej osoby chcącej wziąć udział i mającej ochotę podzielić się swoją pracą z innymi. Każdy ma szansę przedstawienia swojej perspektywy na piękno naszego regionu! Fotografia to zatrzymana chwila, która już nigdy się nie powtórzy.

Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na naszej stronie http://www.w2s.net.pl/index.php/konkurs-2022

Czekamy na wasze zdjęcia! Korzystajcie z pięknej pogody przy okazji świetnie się przy tym bawiąc!🥰🥰

,, Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografie, są tylko dobre fotografie.”
– Ansel Adams

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments