Podsumowanie sezonu biegowego Sparta Ultra Team

5 listopada br. w Laskach odbyło się roczne podsumowanie sezonu biegowego klubu sportowego Sparta Ultra Team, w którym uczestniczył Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik.

Na tą okoliczność przygotowana została prezentacja multimedialna, która uwzględniała przedstawienie osiągnięć wszystkich zawodników oraz podsumowanie  ogólnej działalności klubowej.

Okazale prezentowała się dekoracja z pucharów, statuetek i medali, jakie zdobyli zawodnicy klubu. Spotkanie poprowadził Prezes Łukasz Grycman, który dziękował również wszystkim sponsorom oraz osobom aktywnie wspierającym podejmowaną działalność.

Aktualnie w 2022 roku klub sportowy Sparta Ultra Team liczy 37 zawodników pełnoletnich oraz 13 dzieci, co świadczy o tym że klub cały czas się rozwija. Zawodnicy w obecnym sezonie brali udział w licznych zawodach i imprezach biegowych na terenie całej Polski, jak również poza granicami państwa. Były to biegi różnego typu: od pokonywania tras w zawodach nordic walking po biegi górskie i długodystansowe liczące ponad 100 km.

Za te wszystkie działania i osiągnięcia sportowe dziękował Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. Ponadto, w ramach dotacji dla klubu sportowego Sparta Ultra Team z budżetu Gminy Trzcinica w 2018r. został dofinansowany zakup strojów sportowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.