Targi mleko Expo 2022

W ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Mleczarskie Mleko Expo w Warszawie organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich pod Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Przez trzy dni odwiedzający mogli spróbować wyrobów najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w Polsce i wziąć udział w licznych Konkursach.
To jedno z najstarszych i najważniejszych wydarzeń w Polsce, ponieważ była to XXIX edycja targów promujących najlepsze wyroby mleczarskie i ich producentów.

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu także uczestniczyła w tak ważnych targach wspierając profesjonalny wizerunek marki, jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla zwiedzających.
Licznie przybyli zwiedzający degustowali potrawy na mleczne śniadanie przygotowane na bazie mleka i jego przetworów i wybierali „HIT Mlecznego Śniadania” oraz mogli wziąć udział w losowaniu nagród z produktami mlecznym. Spółdzielnia Dostawców Mleka wraz ze zdolnymi Uczniami Technikum Żywienia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie przygotowała Gofra XXL z Twarożkiem z pomarańczą. Zwiedzający byli pod wrażeniem smaku i wyglądu konkursowego dania. Stoisko Spółdzielni cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.
Ostatni dzień XXIX Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2022 był dniem podsumowań.
Spółdzielnia po raz kolejny odebrała nagrodę za jakość produkowanych wyrobów.

„Jesteśmy dumni, że najwyższy tytuł Super Produkt 2022 w kategorii NATURA otrzymała linia smakowych twarożków kanapkowych Mój Ulubiony będący nowościami w portfolio Spółdzielni. Jury doceniło twarożki na bazie Mojego Ulubionego z dodatkami: z ziołami ogrodowymi, szczypiorkiem, chrzanem, rzodkiewką, pomarańczą oraz wanilia nagradzając je także w konkursie Wysoka Jakość wyrobów mleczarskich 2022.

W twarożkach konsumenci znajdą tylko to co niezbędne wyłącznie naturalne składniki. Bazą jest naturalny twarożek wyrabiany w 100 % śmietanki do którego następnie dodajemy warzywa, zioła i szczyptę soli. Tyle wystarczy by smakowały pysznie!
Spółdzielnia została także uhonorowana Statuetką za Najwyższą Jakość dla naszego wielokrotnie nagradzanego produktu posiadającego certyfikat Jakość Tradycja Twarożku kanapkowo – sernikowego Mój Ulubiony posiadającego czystą etykietę w której konsumenci znajdą tylko 2 składniki: śmietankę i kultury bakterii fermentacji mlekowej.

Wyjątkowe wyróżnienia potwierdzają doskonałe walory oferowanych przez nas produktów”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments