Warsztaty artystyczne z ozdabiania szkatułek techniką decoupage

Od października do listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbywały się warsztaty artystyczne dla dorosłych i seniorów poświęconych ozdabianiu szkatułek techniką decoupage. W cyklu spotkań uczestniczyły mieszkanki Gminy Trzcinica, które już wcześniej brały udział w podobnych warsztatach we wrześniu br. w bibliotece.

Technika decoupage to bardzo efektowna, wyjątkowa choć pracochłonna metoda zdobnicza i w związku z tym warsztaty zostały podzielone na trzy części, podczas których uczestniczki podążając za wskazówkami prowadzącej dyrektor książnicy Renaty Gość oraz Marii Tomalik, krok po kroku wykonywały kolejne czynności. Ostatnie spotkanie odbyło się 22 listopada br., na które zawitał wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, gratulując paniom pięknych i kunsztownych prac. Uczestniczki obdarowały wójta Gminy Trzcinica również wykonaną samodzielnie szkatułką.

Wszystkie niezbędne materiały do stworzenia dekoracji techniką decoupage zapewniła Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments