Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Alicja Śniegocka,

 

Zarząd Powiatu w osobach Renata Ciemny i Krystyna Możdżanowska oraz Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy – Wiktor Gruszka, przekazali życzenia i gratulacje dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie.

Starosta w swoim wystąpieniu poruszył temat dotyczący pracy pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie, ich roli i zaangażowania oraz podziękował za pracę i złożył najlepsze życzenia z okazji ich święta: „Nie ma słów, które oddałyby naszą wdzięczność za pracę i wsparcie włożone w pomoc drugiego człowieka. Jesteśmy pełni uznania za działania realizowane na rzecz skutecznej pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Doceniam Waszą codzienną pracę i zaangażowanie na rzecz rozwiązywania trudnych problemów rynku pracy oraz za okazane serce i życzliwość.” – powiedział Starosta Kępiński podczas okolicznościowego spotkania w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie.

Starosta Kępiński Robert Kieruzal złożył Dyrektor PUP Iwonie Rataj również serdeczne gratulacje z tytułu otrzymanej odznaki ministerialnej „Primus in Agendo” – „Najlepszy w działaniu” oraz podziękował za jej zaangażowanie i nowatorskie rozwiązania.

Podsumowując spotkanie Dyrektor PUP Iwona Rataj – podziękowała Gościom za udział w tym szczególnym Dniu oraz za ciepłe i życzliwe słowa skierowane do wszystkich pracowników urzędu pracy, a także podzieliła się swoimi refleksami na temat codziennej pracy:

Nie boimy się wyzwań i staramy się zawsze podołać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Świadomi swojej społecznej służby, staramy się codziennie dobrze wykonywać złożone zadania. Ślicznie Państwu dziś dziękujemy, wiemy, że zawsze liczyć możemy na słowo dobre, na łez otarcie, na to, że zawsze w Starostwie wsparcie” – powiedziała Iwona Rataj Dyrektor PUP w Kępnie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments