Iwona Rataj wyróżniona ministerialną odznaką honorową „Primus in Agendo”

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie Iwona Rataj, otrzymała najwyższe wyróżnienie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej: odznakę honorową „Primus in Agendo – Pierwszy w działaniu”.

 

 

Wyróżnienie odebrała osobiście z rąk minister Marleny Maląg i wiceministra Stanisława Szweda. Uroczyste wręczenie odbyło się środę, 18 stycznia w Warszawie podczas uroczystej konferencji z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Minister Maląg odznaczyła 10 Dyrektorów spośród 340 urzędów pracy w Polsce oraz dr Ewę Flaszyńską Dyrektora Departamentu Rynku Pracy w Warszawie.

Odznaka Honorowa ” Primus in Agendo” przyznawana jest przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za szczególne działania oraz zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej oraz rodziny. Jest ona wyrazem uznania, zaangażowania i nowatorskich działań, a także wielkiego oddania, wytrwałości i niezłomności.

Odznaczenie „Pierwszy w działaniu” to wspólny sukces wszystkich Pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie i stanowi ono wyraz uznania dla codziennej pracy na rzecz aktywizacji i rozwoju lokalnego rynku pracy.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments